Tüm Yazılar
Hayatın İçinden
Kalbin Sesi
Keşifler
Yaşadıklarım
Yöntemler

Radikal Değişimler

Uzun bir aradan sonra merhaba blog sayfam! Nerede kalmıştık diyeceğim ama hatırlamakta zorluk çekiyorum. Ben en iyisi geçen iki sene içerisinde radikal değişimlerin hayatıma nasıl bomba gibi düştüğünden bahsedeyim.

Devamını oku

‘First Time’ albümü çıktı!

Oldu en sonunda oldu Bim Bam Bom!

Gözümüz aydın a dostlar. CordaSonora isimle ‘First Time’ albümü artık tüm dijital platformlarda! Apple Müzik ve Spotify’ den dinleyebilirsiniz. 5. Şarkı Aşk (Love), 10. Şarkı Mind ve 11. Şarkı Bird’ ün besteleri bana ait.

Devamını oku

Bugün 28 Kasım.

Bugün tam bir yıl oldu. Vefatının ardından hissettiğim yoğun duygular sonucu bestelediğim ‘Zihin (Mind)’ parçasını dinleyerek seni anıyorum sevgili oğlum. Biliyorum hiç kimsenin yeri bir başkasıyla dolmaz, dolamaz. Senin yerin de kalbimin hep en güzel yerinde olacak.

Devamını oku

Durum

2019’ a girdik gileli hep bir değişim, hep bir dönüşümden geçtim, geçtik, geçiyoruz. Bu yıl 2018’den daha hızlı bir girişti. Neydik ne oldu, şimdi ne olacağız derken bir bakıyoruz ki olan olmuş, biten bitmiş, giden gitmiş.

Devamını oku

Ölüm Üzerine

Bazı anlar vardır hayatınıza damga vurur. Uzun bir paragrafın ortasındaki ünlem gibidir ya da uzun bir cümlenin içindeki virgül gibi.. Belki de bu anları yaşarken tam olarak anda kaldığımız için bize vurucu gelir. Cookie’nin ölüm anı ve bir gün öncesi benim için böyleydi işte.

Devamını oku